|
To raczej celowa akcja kibiców. Kpią z UEFA i ochrony na stadionach. Jeśli sprawdzą się moje przypuszczenia to akcja na duży +. Widać w .... żółtków w kotle więc pewnie jest coś na rzeczy.
PS:
Machają kamizelkami więc wszystko się zgadza.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 17.02.2011 o godz. 20:51.
|