Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6755
Stary 17.02.2011, 20:48
To raczej celowa akcja kibiców. Kpią z UEFA i ochrony na stadionach. Jeśli sprawdzą się moje przypuszczenia to akcja na duży +. Widać w .... żółtków w kotle więc pewnie jest coś na rzeczy.

PS:
Machają kamizelkami więc wszystko się zgadza.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 17.02.2011 o godz. 20:51.
Odpowiedz cytując