Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6749
Stary 17.02.2011, 20:42
Już nie tylko kibice z POZnania edukują 3/4 Europy. Skład poznańskiej bulwy to narybek najmożniejszych Starego Kontynentu. Wszak wczorajszy mecz Arsenal-Barcelona to mecz o to, kto bierze Rudnevsa (czy tam Rudniewsa)

PS. To tak a propos błyszczenia (ci)Peszki
Ostatnio edytowane przez murray : 17.02.2011 o godz. 20:45.
Odpowiedz cytując