Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline
#
20862
17.02.2011, 20:42
Wg interii
ciekawostka: kilka tysięcy fanów Kolejorza ma na sobie... kamizelki odblaskowe - ma być to riposta kibiców Lecha na karę jaką nałożyła na klub UEFA (grzywna 20 tys. euro oraz ograniczenie pojemności stadionu do 29133 miejsc).
n/c
mic
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mic
Znajdź inne posty napisane przez mic