|
O rany, nie umiem sprzyjac Amice. Wiem, że ich sukces przekłada się na ranking itd., ale wydaje mi się - to zresztą było wałkowane setki razy - że funkcjonowanie tego klubu jest oparte na oszustwie. Klub na licencji Amiki, a niby Lech. Do tego dochodzi kwestia uniknięcia odpowiedzialności za korupcyjne przekręty Amiki. Istnienie tego klubu w takiej formule obraża moje poczucie sprawiedliwości. Dlatego życzę im jak najgorzej - i nie ma to nic wspólnego z nienawiścią.
|