Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6741
Stary 17.02.2011, 20:37
Pierwsza polowa fatalna, no ale sztuka tez jest nic nie grac i ogolic frajera. Tak Braga to dzisiaj frajer mimo ze boisko do dupy i pada snieg.
Mieli swoje szanse, dali ciala. Jedna konkretna kontra po przejeciu i gol. Tak sie gra z tymi silniejszymi zespolami. No chyba ze jest sie Smuda i gra sie radosny futbol z zespolami pokroju Hiszpanii

"Kikut sie przebija" oraz "Kikut absorbuje Kake" - to bylo to


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując