Pierwsza polowa fatalna, no ale sztuka tez jest nic nie grac i ogolic frajera. Tak Braga to dzisiaj frajer mimo ze boisko do dupy i pada snieg.
Mieli swoje szanse, dali ciala. Jedna konkretna kontra po przejeciu i gol. Tak sie gra z tymi silniejszymi zespolami. No chyba ze jest sie Smuda i gra sie radosny futbol z zespolami pokroju Hiszpanii
"Kikut sie przebija" oraz "Kikut absorbuje Kake" - to bylo to
