|
czy was wszystkich popieprzyło? brawo? chyba fora pomyliliście
Kołtoń ma mokro w majtkach gdy mówi o uwajaj uwajaj Arboledzie, coś pieprzył o tym że to będzie zawodnik na jeden turniej tj. euro, jak można marzyć żeby ktoś taki grał w tak ważnej dla nas imprezie
|