Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6726
Stary 17.02.2011, 19:47
Roman odejdź, nie powiemy nikomu...

Lech bez skrzydeł TOTALNIE. Wilk to zagadka, a zagadką w jego przypadku jest to, jakim cudem tak fatalny piłkarz, o tak beznadziejnych umiejętnościach gra w ogóle w Ekstraklasie, nie mówiąc już o tym, że gra w mimo wszystko czołowej drużynie naszej ligi. Będą mieli straszne problemy w lidze, bo u nas, przy defensywnie grających średniakach ligowych skrzydła są arcy ważne.
Odpowiedz cytując