|
iiYama: dokładnie, tak okropnie nie lubie Romana, chłop tak zauroczony Lechem ze przysłania mu to rzeczywistość... a propo murawy to według mnie ona powinna być " zielona " tzn zarządcy stadionu powinni "grzać" murawe dobre kilka dni przed spotkaniem zeby jako tako wyglądała... jak jużcos to powinniśmy widziec tam piasek a nie śnieg...
|