Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6716
Stary 17.02.2011, 19:24
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Ja się pytam po co mamy podgrzewane murawy jak nawet na taki mecz nie są w stanie doprowadzić boiska do należytego stanu.
Może to celowe?




A tak na serio, to myślę, że +4 stopnie przy ziemi, to trochę mało, aby tak szybko śnieg stopniał. Powinni to znacznie wcześniej włączyć.
Odpowiedz cytując