mr_kwolf napisał(a):

|
Ja się pytam po co mamy podgrzewane murawy jak nawet na taki mecz nie są w stanie doprowadzić boiska do należytego stanu.
|
Może to celowe?
A tak na serio, to myślę, że +4 stopnie przy ziemi, to trochę mało, aby tak szybko śnieg stopniał. Powinni to znacznie wcześniej włączyć.