Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6714
Stary 17.02.2011, 19:20
A ja jestem za przegraną Lecha. Mam już dość przeglądania serwisów z tym jaki to Lech jest zajebisty i ciągłe och ach. Ich wygrane tylko bardziej promują ich w Polsce co z pewnością nie jest dobre dla Wisły. Kibicować mogę z nimi ale reprezentacji i na tym koniec.
Odpowiedz cytując