|
Na tym pastwisku to i Liverpool będzie miał problemy.
Niestety, śnieg i ta "murawa" jest po stronie słabszych technicznie i taka Braga za dużo poszaleć nie może. Potykają się o własne nogi, mnóstwo przypadkowych zagrań, nic skonstruowanego, coś jak walka dziewczyn w kisielu. Oby coś jednak wcisnęli i oby strzał na pałę ala Rudnevs przytrafił się jednemu z piłkarzu Bragi. Co włączę na ich mecz w pucharach to zawieruchy i bagno na murawie.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 17.02.2011 o godz. 19:16.
|