Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6711
Stary 17.02.2011, 19:06
Telus napisał(a):Wyświetl post
czemu tylu kibicow ma odblaskowe kamizelki, wie ktos? wybaczcie to pytanie
Specjalna dedykacja kibiców Lecha dla UEFA jeżeli chodzi o bezpieczeństwo na stadionie.
Odpowiedz cytując