Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6708
Stary 17.02.2011, 18:51
Dobra juz nie swirujcie z tysiacem komentarzy odnosnie tego meczu. Ostrzegam ze temat jest jak zwykle pod nadzorem i podniecacze (obojetne w ktora strone) odczuja konsekwencje przynajmniej do rewanzu.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując