hahaha nie no muszę, jak usłyszałem jak przestawiali na tv4 gości, Juskowiak i "polski Murinho" haha, ładne jaja, ja z całego serca jak zawsze kibicuję przyjezdnym, mam nadzieje że dziś Portugalczycy wywiozą dobry wynik, najlepiej 0-2, może być trudno, ale musi być dobrze

dziś tak naprawdę wyjdzie praca Bakero w kuchenkorzu, bo na jesieni jechał sobie jeszcze na wózku Zielińskiego.