Wyświetl pojedynczy post
gromaders
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6706
Stary 17.02.2011, 18:43
hahaha nie no muszę, jak usłyszałem jak przestawiali na tv4 gości, Juskowiak i "polski Murinho" haha, ładne jaja, ja z całego serca jak zawsze kibicuję przyjezdnym, mam nadzieje że dziś Portugalczycy wywiozą dobry wynik, najlepiej 0-2, może być trudno, ale musi być dobrze dziś tak naprawdę wyjdzie praca Bakero w kuchenkorzu, bo na jesieni jechał sobie jeszcze na wózku Zielińskiego.
Ostatnio edytowane przez gromaders : 17.02.2011 o godz. 18:47.
Odpowiedz cytując