Info o Broziu to raczej odgrzewany kotlet. Z tego co sobie przypominam, to laczono go z AS Monaco juz wczesniej.
Dzisiaj nasz mistrz Miklas stwierdzil ze dopinaja transfery

Normalnie jak nie wyp*** Leszka aka "Tortem w ryło" z Ilawy i Bereta po sezonie to naprawde bedzie znak ze musza miec oni jakies haki na Waltera... Nie wiem, kompromitujace zdjecia, info o kochance z Mozambiku, jakies lewe konta na Kajmanach.