Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2361
Stary 17.02.2011, 18:25
Info o Broziu to raczej odgrzewany kotlet. Z tego co sobie przypominam, to laczono go z AS Monaco juz wczesniej.


Dzisiaj nasz mistrz Miklas stwierdzil ze dopinaja transfery Normalnie jak nie wyp*** Leszka aka "Tortem w ryło" z Ilawy i Bereta po sezonie to naprawde bedzie znak ze musza miec oni jakies haki na Waltera... Nie wiem, kompromitujace zdjecia, info o kochance z Mozambiku, jakies lewe konta na Kajmanach.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując