Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3842
Stary 17.02.2011, 18:02
tofik napisał(a):Wyświetl post
Może to lepiej. Chłopaki z Dugavy będą chcieli nam przylać, podejda na maksa do tematu. A dla Lokomotiwu Moskwa gra z nami to żaden fun. Pewnie graliby od niechcenia.
Szału też ostatnio w Rosji nie robią więc nie wiem czy tak od niechcenia by grali z Wisłą Kraków. Na pewno z punktu widzenia 'przedsezonowej napinki' lepiej by było pokonać Lokomotywę z Moskwy niż anonimowy klub z Łotwy.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując