tofik napisał(a):

|
Może to lepiej. Chłopaki z Dugavy będą chcieli nam przylać, podejda na maksa do tematu. A dla Lokomotiwu Moskwa gra z nami to żaden fun. Pewnie graliby od niechcenia.
|
Szału też ostatnio w Rosji nie robią więc nie wiem czy tak od niechcenia by grali z Wisłą Kraków. Na pewno z punktu widzenia 'przedsezonowej napinki' lepiej by było pokonać Lokomotywę z Moskwy niż anonimowy klub z Łotwy.