Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3210
Stary 17.02.2011, 16:52
Spokojnie, z tą jakością transmisji Ekstraklasy TV.

Relacje dla Canal+ robi zewnętrzna spółka - Multi Production - www.multiproduction.pl i to ona posiada ten wypasiony wóz HD.

W momencie, gdy Ekstraklasa przejęłaby produkcję ligi, to dalej robili by oni. Jako alternatywę mogliby jedynie zwinąć firmę.

Na pewno wolałbym Ekstraklasę TV niż podział pakietów na dwie platformy czy też n-ekstraklasę....
Odpowiedz cytując