Spokojnie, z tą jakością transmisji Ekstraklasy TV.
Relacje dla Canal+ robi zewnętrzna spółka - Multi Production -
www.multiproduction.pl i to ona posiada ten wypasiony wóz HD.
W momencie, gdy Ekstraklasa przejęłaby produkcję ligi, to dalej robili by oni. Jako alternatywę mogliby jedynie zwinąć firmę.
Na pewno wolałbym Ekstraklasę TV niż podział pakietów na dwie platformy czy też n-ekstraklasę....