DDP napisał(a):

Spiskowa teoria dziejów, której by się PiS nie powstydził trwa w najlepsze 
Za brak Euro podziękujcie Majchrowskiemu a nie szukacie jakiś intryg i spisków tworząc sobie chore bajki w głowach.
|
Pomyśl tak racjonalnie i spokojnie: Jak Kraków mógł przegrać z Poznaniem w np. bazie noclegowej? No jak? Pomijam inne punkty klasyfikacji miast, żeby cię głowa od myślenia nie rozbolała, skupmy się tylko na tym jednym - na bazie hotelowej. Jak miasto mające w sumie prawie 3 razy więcej hoteli (każdej klasy, od nie mającej ani jednej gwiazdki, po te pięciogwiazdkowe), mogło w rankingu zostać uznane za mające gorszą bazę hotelową?
Czekam na odpowiedź.
Zwalanie całej winy na Majchrowskiego, który to niby przygotował źle pod względem formalnym wniosek jest bardzo wygodne, ale szyte grubymi nićmi. Całą uwagę chcecie skupić na tym małym aspekcie sprawy, który można było w każdej chwili naprawić, podczas gdy smród przekrętu uwidaczniający się w rankingu miast ciągnie się aż do teraz.