Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
jkw
Member
Od: 01.2010
Offline
#
8072
17.02.2011, 16:25
Sąsiadka z błoń pozbyła się wasiluka i polczaka widać że naprawdę chcą się utrzymać w ekstraklasie.
jkw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jkw
Znajdź inne posty napisane przez jkw