Wyświetl pojedynczy post
OpEnTaNy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: kulfon w nicku?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1951
Stary 17.02.2011, 16:23
Jak czytam niektóre posty to ręce mi opadają... Co Wy pier****cie za przeproszeniem o naszym stadionie?! Byliście w Poznaniu przecież nasz jest o niebo lepiej zrobiony tam jest wszystko tak paskudne ze szok rury i beton ! Nasze trybuny przy tym to jest 5 gwiazdkowy hotel a w Poznaniu 2 max! A to że miało być o wiele lepiej ... ? No cóż już na to nic nie poradzimy .
Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie

Odpowiedz cytując