Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3840
Stary 17.02.2011, 15:33
Może to lepiej. Chłopaki z Dugavy będą chcieli nam przylać, podejda na maksa do tematu. A dla Lokomotiwu Moskwa gra z nami to żaden fun. Pewnie graliby od niechcenia.
..
Odpowiedz cytując