Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11772
Stary 17.02.2011, 15:17
Marszałek, mój wywód nie ma żadnego politycznego zabarwienia i nie interesuje mnie co mówi rząd. Jest to raczej spór słownikowy. Widocznie zupełnie inaczej rozumiemy pojęcie "biedny i zacofany kraj". Jest to na pewno pojęcie względne i stąd bierze się brak zrozumienia między nami. Dla mnie Polska jak na dzień dzisiejszy jest krajem po prostu przeciętnym ale na pewno nie biednym i zacofanym (na tle świata czy nawet Europy).

PS: PKB (per capita) wyższego od Hiszpanii, Niemczech i Austrii to my nie mamy... chyba chodziło ci tutaj o stopę wzrostu PKB... Nie ważne bo nie w tym tkwi moim zdaniem sedno naszego sporu.

Edit: emj10, nie ma się z czego cieszyć? Moim zdaniem jest wręcz przeciwnie. Biorąc pod uwagę z jakiego pułapu zaczynaliśmy i z jakim problemami musieliśmy się mierzyć przez ostatnie 20 lat jest całkiem nieźle...
Ostatnio edytowane przez Arked : 17.02.2011 o godz. 15:19.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)