Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3197
Stary 17.02.2011, 15:10
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Oczywiscie ze nie złapałem ironii,miałem cie za uzytkownika ktory pisze z sensem.

Zamiast prosto w oczy napisac ze boisz sie Ligi w "ence" bo wtedy wg.CIebie bedzie zbytnio pompowana Legia, Ty bawisz sie w ironie,w porównania programu poswieconemu Legii do programu poświeconemu lidze.
Kiedy dojdzie do Ciebie to, ze Oni czyt. ITI wiedzą ze bezstronna forma C+ się sprzedała i tylko taka forma da im widzów?
Skoro twierdzisz ze jakis tam program mieli i zaczęli w nim faworyzować Legię, to wg. Ciebie stracili na tym widzów czy zaskali.Zwiększył się przychód czy nie?
Im chodzi o zysk,a taki moze być jesli program bedzie przyciagał widzów do ekranu a nie odwrtonie.
Z całym szacunkiem, ale telewizja N nie ma żadnego dobrego komentatora. o ich poziomie będziesz miał okazję przekonać się teraz jak bedą transmitowali mecze PP. Dlatego to by była wielka porażka jakby oni przejęli transmisję, bo nie wierze, że nagle zrobią porządek i wywalą tą całą świtę na czele z Grzesiem Kalinowskim.
Odpowiedz cytując