Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3195
Stary 17.02.2011, 15:00
Jeśli mecze ligowe miałaby transmitować stacja nsport, to ja bardzo dziękuje ale nie skorzystam z ich usług. Pomimo iż jestem wielkim fanem naszej ekstraklasy.
Odpowiedz cytując