westersyl napisał(a):

|
A wierzysz w to że nie będzie powtórki z tego programu który robili na TVN czy gdzieś tam ? Pamiętasz co tam się działo ? Bo ja widziałem to tylko raz i powiem szczerze zrobiło mi się nie dobrze. To nie fair że sponsor Legii może również trzymać w rękach całą ekstraklasę, nie wierzę w miarę równe traktowanie Legii, Wisły i Lecha.
|
Cytat:
|
Jeśli miałaby wygrać Nka i miałbym mieć co weekend "Legie Ekstraklasa" to faktycznie wolałbym już ten nowy kanał.
|
Czyli ten kanał nowy sam sobie wymyśliłeś teraz na poczekaniu jako wyjaśnienie dlaczego "N" ma nie wygrać?
A nie wziąłeś pod uwage tego,ze "N" nie miało nic wiec musiało jakis program tematyczny zrobic.a że zrobili o Legii to ich wybór ich prawo.Ja sie im nie dziwie ze taki target akurat.
Jeśli wygrali by prawo do pokazywania ligi to nie sadze by byla szansa na jakąkolwiek stronniczość gdyz sami strzelili by sobie samobója.