Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3836
Stary 17.02.2011, 14:40
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...artnera_wisly/

ehhh, ciekawe czemu nastąpiła ta zmiana. Powinnismy grać właśnie z takimi klubami jak BATE czy Lokomotiw, lepszymi od nas ale w zasiegu. Sparing z takimi łotyszmai ma taki sam sens jak sparingi w tamtym roku z amatorami z hiszpanii.

P.S. Ale tak na marginesie czemu w herbie maja datę 1944 a oficjalna podaje rok powstania 1909? Nie ta drużyna ?
Odpowiedz cytując