http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...artnera_wisly/
ehhh, ciekawe czemu nastąpiła ta zmiana. Powinnismy grać właśnie z takimi klubami jak BATE czy Lokomotiw, lepszymi od nas ale w zasiegu. Sparing z takimi łotyszmai ma taki sam sens jak sparingi w tamtym roku z amatorami z hiszpanii.
P.S. Ale tak na marginesie czemu w herbie maja datę 1944 a oficjalna podaje rok powstania 1909? Nie ta drużyna

?