Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1944
Stary 17.02.2011, 14:27
Ale przeciez my tez sie smiejemy z naszego stadionu, bubel jakich pelno w Polsce, to z interii czytalem, niektore smieszne, niektore trafne. A teraz cos na wyobraznie, jakby wygladal raport uefy gdyby wizytowala caly wasz stadion?
Odpowiedz cytując