Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1943
Stary 17.02.2011, 14:21
Panie studio, bawi nas przepaśc między waszą butą i autoreklamą (a u nas już rośnie trawa) a rzeczywistością.
http://sport.interia.pl/euro-2012/ne...a,1598415,4324

http://sport.interia.pl/galerie/gale...duze,1415186,1

Bawi nas kociokwik waszych kibiców i władz waszego klubu w obliczu tego, że król okazał się nagi.
A nie chcesz, nie czytaj.
Faktycznie, posty w tym temacie to dobra rozrywka (przynajmniej jesli chodzi o stadion w Poznaniu). Z tym, że to my się z was śmiejemy, a wy się napinacie wbrew realiom i zdrowemu rozsądkowi.

Od niedawna w obiegu jest powiedzenie "schrzanić jak w Poznaniu".
Zaręczam Ci, że gdyby podobnie schrzaniono stadion Lechii czy Śląska tez byśmy się pośmiali
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując