Wyświetl pojedynczy post
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 17.02.2011, 13:58
Nigdy nie chcę angielskiego klimatu na Polskich stadionach. Może ty masz gdzieś doping i dobrą atmosferę ale dla wielu to jest coś bez czego nie wyobrażają sobie meczu. Ja też do nich należę i zawsze będę popierał taki klimat trybun.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując