Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6694
Stary 17.02.2011, 13:52
Jak czytam o tych szansach Lecha na awans to sobie przypominam starą zabawę z dzieciństwa a było to jakoś tak:
"Baloniku mój malutki rośnij rośnij okrąglutki. Balon rośnie że aż strach..."
Odpowiedz cytując