studio napisał(a):
|
I dlatego w w wiekszosci tematow musicie o nas wspomniec
|
Bo to fascynujące obserwować kogoś, kto się moralnie zeszmacił, i jeszcze się z tego cieszy
Z For_FuN`em trzeba się niestety tylko zgodzić, to że nas wycyckano to wina przede wszystkim naszych krakowskich władz.