Wyświetl pojedynczy post
spirit
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków 303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1939
Stary 17.02.2011, 13:42
studio napisał(a):
I dlatego w w wiekszosci tematow musicie o nas wspomniec
Bo to fascynujące obserwować kogoś, kto się moralnie zeszmacił, i jeszcze się z tego cieszy

Z For_FuN`em trzeba się niestety tylko zgodzić, to że nas wycyckano to wina przede wszystkim naszych krakowskich władz.
Ostatnio edytowane przez spirit : 17.02.2011 o godz. 13:46.
Feci quod potui faciant meliora potentes
Odpowiedz cytując