Niektore osoby tutaj powinny puknac sie w glowe...to kibice Lecha cos s.......ili

? Wydaje mi sie, ze urzednicy panstwowi i samorzadowi

, a nie zwykli mieszkancy tamtego regionu. Rozumiem pisac bzdury, ale ze az takie? Fatalnie wykonany jest stadion Lecha, fatalnie jest takze wykonany stadion Wisly...kto rozliczy prezydentow miast, urzednikow, architektow/projektantow, firmy realizujace budowe? Ci ludzie sa winni.