Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1938
Stary 17.02.2011, 13:40
Niektore osoby tutaj powinny puknac sie w glowe...to kibice Lecha cos s.......ili ? Wydaje mi sie, ze urzednicy panstwowi i samorzadowi , a nie zwykli mieszkancy tamtego regionu. Rozumiem pisac bzdury, ale ze az takie? Fatalnie wykonany jest stadion Lecha, fatalnie jest takze wykonany stadion Wisly...kto rozliczy prezydentow miast, urzednikow, architektow/projektantow, firmy realizujace budowe? Ci ludzie sa winni.
Odpowiedz cytując