SV_ napisał(a):

|
leczysz jakiś kompleks na punkcie tej dziewczyny dziecko? Już któryś raz wklejasz to na forum i jakoś nikogo to nie rusza. Co w realu Ci zaszła za skórę i próbujesz się mścić na necie?
|
Dwa tygodnie forumowiczki aga123 na forum, wiec nie ma co się nawet udzielać
Sesja >>
http://www.youtube.com/watch?v=x3Wnm...layer_embedded