Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3182
Stary 17.02.2011, 12:58
Tak sie zastanawiam..kupił bym tą ekstraklasa tv, ale jak by w ekstraklasie grało 10-12 ekip i cztery mecze w sezonie między nimi. Co kolejka szlagiery typu Wisła- Legia, Wronki - Polonia, Śląsk - Lechia, wszyscy na nowych stadionach, komplet kibiców, itp. A takTyle dobrego, że Odra spadła.
Odpowiedz cytując