Tak sie zastanawiam..kupił bym tą ekstraklasa tv, ale jak by w ekstraklasie grało 10-12 ekip i cztery mecze w sezonie między nimi. Co kolejka szlagiery typu Wisła- Legia, Wronki - Polonia, Śląsk - Lechia, wszyscy na nowych stadionach, komplet kibiców, itp. A tak

Tyle dobrego, że Odra spadła.