Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1931
Stary 17.02.2011, 12:54
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Poznan dostal EURO kosztem Krakowa po interwencji politycznej i grubym oszustwie przy przyznawaniu punktow rankingowych poszczegolnych miast. Patrzymy na rece oszustom reprezentujacym nasz kraj.
Oczywiście masz na to dowody

Jaro, wy na slowo Lech palpitacji serca dostajecie a nie daj boze cos nam wyjdzie to juz wogole jakas paranoja

Stadionu pieknego nie mamy, takiego nie chcielismy, ale posty w tym temacie to dobra rozrywka, lepsza niz joemonster.org

A co do raportu uefa, najlepszy jest slajd gdzie "kibice maja wladze" i to zarzucaja nam
Odpowiedz cytując