orzeu napisał(a):

|
Poznan dostal EURO kosztem Krakowa po interwencji politycznej i grubym oszustwie przy przyznawaniu punktow rankingowych poszczegolnych miast. Patrzymy na rece oszustom reprezentujacym nasz kraj.
|
Oczywiście masz na to dowody
Jaro, wy na slowo Lech palpitacji serca dostajecie a nie daj boze cos nam wyjdzie to juz wogole jakas paranoja
Stadionu pieknego nie mamy, takiego nie chcielismy, ale posty w tym temacie to dobra rozrywka, lepsza niz joemonster.org
A co do raportu uefa, najlepszy jest slajd gdzie "kibice maja wladze" i to zarzucaja nam
