Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1929
Stary 17.02.2011, 12:44
Wzorowany ma być ten w Gliwicach na obiekcie Paderborn. Przynajmniej tak miało być i chyba nic w temacie się nie zmieniło. Bardzo przyjemny stadion dla klubu o takim potencjale i ambicjach jak Piast. Trzeba mierzyć siły na zamiary.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując