Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6692
Stary 17.02.2011, 12:35
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje że Braga szybko znokautuje dziś kuchenkorza, tyle w temacie
Moim zdaniem będzie im cholernie ciężko zważywszy na kilka aspektów:
- grają na prawdziwym kartoflisku, gdzie umiejętności techniczne kompletnie się nie liczą
- będzie przez cały mecz temperatura na minusie (lekkim, ale zawsze) do czego piłkarze Bragi nie są przyzwyczajeni
- możliwe, że w czasie meczu będzie padał śnieg co tylko pogorszy sprawę
- mecz będzie kopaniną, w której sędziowie mogą pozwalać na więcej ze względu na taką, a nie inną pogodę
- Braga nie radziła sobie za dobrze w Doniecku, gdzie przegrali z nimi 0-2 w grudniu ubiegłego roku, choć nie było tam śniegu, a jedynie mróz

Stawiam, że Amica wygra 2-0.

Za trochę ponad 6 godzin mecz. Już widzę jak gracze Bragi robią aniołki na śniegu
http://kamera2012.eu/poznan2/
http://kamera2012.eu/poznan1/
Ostatnio edytowane przez emj10 : 17.02.2011 o godz. 14:06.
Odpowiedz cytując