Semper Fidelis 1985 napisał(a):

|
Mam nadzieje że Braga szybko znokautuje dziś kuchenkorza, tyle w temacie
|
Moim zdaniem będzie im cholernie ciężko zważywszy na kilka aspektów:
- grają na prawdziwym kartoflisku, gdzie umiejętności techniczne kompletnie się nie liczą
- będzie przez cały mecz temperatura na minusie (lekkim, ale zawsze) do czego piłkarze Bragi nie są przyzwyczajeni
- możliwe, że w czasie meczu będzie padał śnieg co tylko pogorszy sprawę
- mecz będzie kopaniną, w której sędziowie mogą pozwalać na więcej ze względu na taką, a nie inną pogodę
- Braga nie radziła sobie za dobrze w Doniecku, gdzie przegrali z nimi 0-2 w grudniu ubiegłego roku, choć nie było tam śniegu, a jedynie mróz
Stawiam, że Amica wygra 2-0.
Za trochę ponad 6 godzin mecz. Już widzę jak gracze Bragi robią aniołki na śniegu
http://kamera2012.eu/poznan2/
http://kamera2012.eu/poznan1/