|
Za co oni chcą te 500 baniek to nie wiem, w takim tempie to byśmy za 10 lat przegonili wartością ligę angielską...
Opcja ze sprzedażą praw 4 stacjom to jakaś kpina. Prawda jest taka, że grają na czas, żeby wyciągnąć większą kasę. C+ dobrze wie, żę w Polsce kanał typu ekstraklasa tv nie ma szans powodzenia. Wszyscy by na tym stracili. Ligę dostanie na wyłączność C+ albo N, z tym że dla kibiców lepiej, żeby wygrał C+, bo są nieporównywalnie lepsi w transmisji i całej oprawie meczu.
|