Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3175
Stary 17.02.2011, 11:45
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Tylko przez takich złodziei sygnału jak ty drudzy muszą więcej płacić. To jest właśnie typowe podejście. To nie, tamto nie a i tak kradne sygnał.


Mam cyfre od czasów gdy na cyfrze była sama cyfra+..pamiętam że płaciłem za to 40zł, choć trochę miałem także polsat. Więc póki co złodziejem nie jestem ale wybrałem cyfre dla ligi angielskiej, hiszpańskiej i polskiej. Nie będzie polskiej, umowa kończy mi sie w maju, i przerzucam się na dvb-t i filmy, sport z kompa.
Odpowiedz cytując