zim zum napisał(a):

Tylko przez takich złodziei sygnału jak ty drudzy muszą więcej płacić. To jest właśnie typowe podejście. To nie, tamto nie a i tak kradne sygnał.
|
Mam cyfre od czasów gdy na cyfrze była sama cyfra+..pamiętam że płaciłem za to 40zł

, choć trochę miałem także polsat. Więc póki co złodziejem nie jestem ale wybrałem cyfre dla ligi angielskiej, hiszpańskiej i polskiej. Nie będzie polskiej, umowa kończy mi sie w maju, i przerzucam się na dvb-t

i filmy, sport z kompa.