Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3174
Stary 17.02.2011, 11:40
Ale zamknięcie się tylko do ekstraklasa tv to dopiero będzie nisza. Ile to będzie miało widzów w pierwszym roku? 100 tysięcy? 200? Nie będę miał w domu to pójdę na piwo, zjem kolację, obejrzę mecz.

Kiedyś spotkałem wyliczenie że koszt takiego programu to xxx mln zł. Kto da na to kasę? Kluby? Sponsora znajdą? Inwestora? Rentowność w polskich warunkach to to zdobędzie za 100 lat. Dla mnie to są jakieś zwidy pijanego Rusko który nie wie jak to rozegrać. Medialne bąki jak 3 lata temu podczas poprzednich negocjacji. Nic nie zrobią. Oddadzą do C+ wyrwą jeszcze z 50 mln i tyle.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując