Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1927
Stary 17.02.2011, 11:40
DDP napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze nie zauważyłeś tego, że Lech ma zwis na stadion Wisły, ale w drugą stronę przyczepiają się nawet o "kąt" poręczy? Jak to nazwać jak nie kompleksy? Wyszukiwanie wroga, który Was olewa opanowaliście do perfekcji.
Jako obywatele Polscy sledzimy losy stadionu reprezntujacego nasz kraj na imprezie o nazwie EURO2012. Stadion w Poznaniu narazi nas wszystkich na mega kompromitacje. Sprawa interesuje nas tym bardziej ze Poznan dostal EURO kosztem Krakowa po interwencji politycznej i grubym oszustwie przy przyznawaniu punktow rankingowych poszczegolnych miast. Patrzymy na rece oszustom reprezentujacym nasz kraj. Jak cos spierdliliscie to sie nie dziwice ze wam ludzie zwracaja uwage tylko skulcie ogon i naprawcie bledy.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując