DDP napisał(a):

|
Jeszcze nie zauważyłeś tego, że Lech ma zwis na stadion Wisły, ale w drugą stronę przyczepiają się nawet o "kąt" poręczy? Jak to nazwać jak nie kompleksy? Wyszukiwanie wroga, który Was olewa opanowaliście do perfekcji.
|
Jako obywatele Polscy sledzimy losy stadionu reprezntujacego nasz kraj na imprezie o nazwie EURO2012. Stadion w Poznaniu narazi nas wszystkich na mega kompromitacje. Sprawa interesuje nas tym bardziej ze Poznan dostal EURO kosztem Krakowa po interwencji politycznej i grubym oszustwie przy przyznawaniu punktow rankingowych poszczegolnych miast. Patrzymy na rece oszustom reprezentujacym nasz kraj. Jak cos spierdliliscie to sie nie dziwice ze wam ludzie zwracaja uwage tylko skulcie ogon i naprawcie bledy.