nbp - przejdź się do byle centrum handlowego, masz w nich punkty każdego operatora i pogadaj z nimi czego oczekujesz i co Ci proponują. Potem zadzwoń do nich na infolinie i powiedz że chciałbyś zerwać umowę z Erą i myślisz czy by do nich nie przejść i co Ci proponują. Potem zaczynasz zwykłe negocjacje

typu ooo tak? A Orange mi zapropnował tyle i tyle. I oni się będą o Ciebie bić

Przerabiałem to przy przedłużaniu umowy.