Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3173
Stary 17.02.2011, 11:33
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Jak oni się za te mecze wezmą to będziemy oglądać sobotnie mecze w poniedziałek. Nie wiem czy jest firma która tak po prostu powstanie i wyprodukuje 8 meczy w weekend, w jakieś formie z mądrym komentarzem.
Przecież już teraz 8 meczów jest produkowanych. Część transmisji robili podwykonawcy, wystarczyło rzucić okiem na wozy transmisyjne.
A poza tym i tak planują jeden mecz kolejki zrobić w poniedziałek.... :/
Odpowiedz cytując