MatMario napisał(a):

|
Jak oni się za te mecze wezmą to będziemy oglądać sobotnie mecze w poniedziałek. Nie wiem czy jest firma która tak po prostu powstanie i wyprodukuje 8 meczy w weekend, w jakieś formie z mądrym komentarzem.
|
Przecież już teraz 8 meczów jest produkowanych. Część transmisji robili podwykonawcy, wystarczyło rzucić okiem na wozy transmisyjne.
A poza tym i tak planują jeden mecz kolejki zrobić w poniedziałek.... :/