zim zum napisał(a):

A wydaje mi się, że niektóre osoby, które internecie krzyczą NIE DLA EKSTRAKLASA TV transmisje ligi oglądają przez....sopcasta
|
Żebyś wiedział, wole sopcasta niż płacić co miesiąc 15 zł, żeby obejrzeć dwa mecze w tygodniu. Bo chyba nie powiesz mi, że oglądać będziesz Podbeskidzie-Piast? Można jeszcze pójść oglądać do baru, i wypić cztery piwa za tą kase.
Zresztą temat E.TV i tak nie przejdzie.