Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3169
Stary 17.02.2011, 11:25
zim zum napisał(a):Wyświetl post

A wydaje mi się, że niektóre osoby, które internecie krzyczą NIE DLA EKSTRAKLASA TV transmisje ligi oglądają przez....sopcasta




Żebyś wiedział, wole sopcasta niż płacić co miesiąc 15 zł, żeby obejrzeć dwa mecze w tygodniu. Bo chyba nie powiesz mi, że oglądać będziesz Podbeskidzie-Piast? Można jeszcze pójść oglądać do baru, i wypić cztery piwa za tą kase.
Zresztą temat E.TV i tak nie przejdzie.
Odpowiedz cytując