Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3168
Stary 17.02.2011, 11:24
Uważam, że ekstraklasa tv to nie taki zły pomysł. Tak jak pisze zim zum, wtedy canal + musiałby obniżyć abonament (mam ich platforme tylko dla ligi polskiej, ang i hiszpanskiej). Jesli nie po prostu na tym stracą. Ja za taki kanał moge dodatkowo zapłacić o ile włodarze się opamiętają i grać w piłke bedzie się od lutego do czerwca i od lipca do grudnia. Nie mam zamiaru placic komuś abonamentu w przypadku gdy w piłke gra się przez pół roku. No chyba że abonament płace tylko za miesiące gdy liga gra...
Odpowiedz cytując