|
Dobry wywiad z Basałajem, oby wszystko poszło po jego myśli i w dobrym kierunku.
Najbardziej potrzebny jest spokój i konsekwencja w działaniu, jak już zdecydowano się obrać taką drogę to nie można po dwóch przegranych meczach z tego rezygnować.
Basałaj, Maaskant i Valckx to gwarancja normalności i profesjonalizmu w Wiśle, póki oni tu są jestem spokojny.
|