Wyświetl pojedynczy post
maxurd
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Gliwice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1924
Stary 17.02.2011, 11:12
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
Sory za OT/
Jest dość nowa wizualizacja stadionu Piasta, jakby ktoś nie widział..
http://stadiony.net/aktualnosci/2011...zacje_stadionu
Prace planują zakończyć w lipcu..ale lepiej nie krytykować bo się przypiepszy, ze mam kompleksy Piasta
Ten material to koszmar... W przeciwienstwie do stadionu, ktory jest calkiem sensownym przedsiewzieciem poniewaz stadion budowany jest dla druzyny, ktora od czasu do czasu tylko pojawiac sie bedzie w ekstraklasie i raczej nie ma widokow na podboj ekstraklasy... Powstaje natomiast za relatywnie niedurze pieniadze stadion, ktorego nikt nie bedzie sie musial wstydzic. Warto podkreslic, ze na dzis bedzie to jedyny sensowny pilkarski stadion na slasku.
Nonckiewicz!! Siadej...
Odpowiedz cytując