Kordel_Walker napisał(a):

Ten material to koszmar... W przeciwienstwie do stadionu, ktory jest calkiem sensownym przedsiewzieciem poniewaz stadion budowany jest dla druzyny, ktora od czasu do czasu tylko pojawiac sie bedzie w ekstraklasie i raczej nie ma widokow na podboj ekstraklasy... Powstaje natomiast za relatywnie niedurze pieniadze stadion, ktorego nikt nie bedzie sie musial wstydzic. Warto podkreslic, ze na dzis bedzie to jedyny sensowny pilkarski stadion na slasku.