DDP napisał(a):

|
Jeszcze nie zauważyłeś tego, że Lech ma zwis na stadion Wisły, ale w drugą stronę przyczepiają się nawet o "kąt" poręczy? Jak to nazwać jak nie kompleksy? Wyszukiwanie wroga, który Was olewa opanowaliście do perfekcji.
|
i kolega chyba nie zauwazyl, kto ma stadion zamkniety w polowie, a tylko dzieki Bońkowi wejdzie tyle ludzi ile biletow bylo sprzedanych
