Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1923
Stary 17.02.2011, 11:03
DDP napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze nie zauważyłeś tego, że Lech ma zwis na stadion Wisły, ale w drugą stronę przyczepiają się nawet o "kąt" poręczy? Jak to nazwać jak nie kompleksy? Wyszukiwanie wroga, który Was olewa opanowaliście do perfekcji.

i kolega chyba nie zauwazyl, kto ma stadion zamkniety w polowie, a tylko dzieki Bońkowi wejdzie tyle ludzi ile biletow bylo sprzedanych
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując