Reser napisał(a):

Mam nadzieję, że osób wypełniających tą ankietę nie poniesie zbytnia fantazja
|
Dokłądnie...
Nie dla Ekstraklasa TV.
"Jedną z ostatnich propozycji jest zaoferowanie każdemu z czterech zainteresowanych nadawców (Cyfra+, nSport, Polsat, Orange Sport) pełnych praw do nadawania Ekstraklasy za 40 mln zł."
To by była najlepsza opcja dla kibica, ale raczej nierealna. Niech jeszcze się dołoży TVP i wyjdzie im po 20pare mln..
Jeśli chodzi o ekstraklasa tv to nieporozumienie. Jakiś specjalnie biedny nie jestem, kocham naszą ligę, ale w życiu tego nie kupię.