Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3165
Stary 17.02.2011, 11:01
Reser napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że osób wypełniających tą ankietę nie poniesie zbytnia fantazja
Dokłądnie...
Nie dla Ekstraklasa TV.


"Jedną z ostatnich propozycji jest zaoferowanie każdemu z czterech zainteresowanych nadawców (Cyfra+, nSport, Polsat, Orange Sport) pełnych praw do nadawania Ekstraklasy za 40 mln zł."

To by była najlepsza opcja dla kibica, ale raczej nierealna. Niech jeszcze się dołoży TVP i wyjdzie im po 20pare mln..

Jeśli chodzi o ekstraklasa tv to nieporozumienie. Jakiś specjalnie biedny nie jestem, kocham naszą ligę, ale w życiu tego nie kupię.
Odpowiedz cytując