Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3164
Stary 17.02.2011, 10:56
rav napisał(a):Wyświetl post
Przykład Orange Sport pokazał, że wcale słabiej być nie musi. Ekstraklasa TV musiała by jednak podpisać umowy z najlepszymi dziennikarzami Canala (może przy okazji pozbyłaby się "najsłabszego ogniwa" - Bubu Terleckiego ).

15 zł też nie jest jakąś złą kwotą, ale.... tylko w marcu, kwietniu, maju, sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie. 7 miesięcy...

W czerwcu, lipcu, grudniu, styczniu i lutym mielibyśmy niekończący się festiwal powtórek, a za to nikt z nas nie miałby ochoty tyle płacić.
Mogliby zapełniać to jakimiś wywiadami, reportażami itp. Tak jak robi to Orange Sport info . Wg mnie pomysł może być udany. Cyfra będzie musiała zjechać z abonamentu, odpadnie opłata za Orange Sport. Dojdzie te 15 zł i wszystko będzie jak należy a pieniądze mniejsze.
Odpowiedz cytując